HEMEN ARA
×
  Hemen Ara   Whatsapp
Tır Yol Yardım Hizmeti
Doğal hayatta farklı arızalardan dolayı tır ve kamyonlar yollarda kalmaktadır. Bunun böyle olmasının nedenleri bulunmaktadır. Bunlar arasında yaşanabilecek trafik kazaları ve araç arızaları yer alıyor. Akü bitmesinden tutun da teker patlamasına kadar farklı tiplerde araç hasarları olabiliyor. Biz de FORD, DAF, SCANIA, MERCEDES BENZ, BMC, VOLVO, RENAULT, DODGE, IVECO, HINO ve diğer marka kamyon ve tırlarınıza yönelik yol yardım çözümleri sunmaktayız sizlere. Aklınıza gelebilecek her tipte tır ve kamyonlarınız için bizlere ulaşabilirsiniz.

Arızaları genel olarak yerinde çözmek için gerekli donanımları yanımızda bulundururuz. İşinde uzman ustalarımızın tecrübeleri sayesinde sizi düşmüş olduğunuz sıkıntılı durumdan kurtarmak için hizmet vermekteyiz.

Genellikle türkiye içerisinde kamyon ve tırlar aldığı yüklere istinaden Rampa (Yokuş) larda sıkıntı çekmektedirler. Siz de herhangi bir rampada araç arızası aldıysanız hemen bize ulaşabilirsiniz. Ekibimiz en kısa süre içerisinde tarafınıza ulaşım sağlayacaktır.
Sizi Arayalım
Numaranızı bırakın hemen sizi arayalım !

Kayseri Tır ve Kamyon Servisi

Türkiye'nin Her Noktasında hizmet vermekteyiz…
Tır ve kamyonlarınızda, aracınızın en kısa zamanda tamir ve bakımını yaparak sizlere teslimatı yapılmaktadır. Garantili hizmet için Ceylan Tır ve Kamyon Servisi hizmetinizdedir.
Logo
Copyright © 2021 Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Medyatör
Sosyal Medya’da paylaşımlarımızı takip edin !